U 9 – Hodnotenie jesene 2018

🔴🔵 VYHODNOTENIE JESENE U9 🔵🔴
Seriál Hodnotení pokračuje prípravkou U9.
📝 Sezónu zhodnotil aj tréner U9 Dušan Ščibrány.

1, Dobrý deň pán Tréner, ako by ste zhodnotili priebeh jesennej časti?
Dobrý deň 🙂 Jesenná časť ubehla veľmi rýchlo. Naša kategória mala po prvý krát rozpis zápasov na každý víkend a taktiež sme prešli na systém 1+6. Musím pochváliť všetkých chlapcov, poctivo sa pripravovali na každý tréning, zápas a každým dňom sa posúvali vpred. Splnili moje očakávania 😀

2, Aké sú vaše očakávania od Jarnej časti?
Od jarnej časti očakávam zlepšenie aj fyzickej zručnosti, na čom chceme popracovať aj v zimnej príprave.

Anketové otázky:

1, Najlepší zápas jesennej časti?
Chalani celú jesennú časť zvládli na jednotku, každý jeden zápas si užívali a mali hlavne z futbalu radosť . Najzaujímavejší však bol zhodou okolností aj ten najťažší

2, Najťažší zápas jesennej časti?
Ten sme odohrali na ihrisku NMŠK Nové Mesto, kde sme prehrali 2:4. Bolo to pre nás niečo nové, keďže sme v predchádzajúcich zápasoch jednoznačne dominovali. Súper bol nielen technicky lepší, ale aj fyzicky zdatnejší. Najviac ale potešilo, keď nás po zápase rodičia a aj tréner súpera pochválil za veľmi peknú hru.

3, Najpozitívnejší fakt jesene:
Pozitívne beriem celú jeseň. Po nábore k nám prišli noví chlapci, ktorí ihneď zapadli do kolektívu a sú prínosom pre celé mužstvo. Mňa osobne ešte teší, že si chalani k sebe hľadajú cestu a tak vznikajú pekné priateľstvá.

4, Najnegatívnejší fakt jesene (ak taký bol…)?
Nemali sme negatívny fakt jesene .

5, Najlepší hráči jesene?
Pre mňa ako trénera je to každý jeden hráč, ktorý príde na tréning a chce sa učiť. Oceňujem hlavne snahu, takže pre mňa celé družstvo U9 .

Kompletné výsledky a štatistiky:

Futbal 2