U-9 17. kolo FK Rača – Devínska 5:5

Na našom domovskom stánku sa nám túto časť sezóny akosi nedarí. Po prehre s Karlovkou prišla remíza s Devínskou. Po prvom skvelom polčase keď sme vyhrávali 4-1 prišiel nie, katastrofálny, ale nešťastný polčas pre nás. Kde sme dostali 4 góly ktoré boli po našich chybách. Niektoré boli také, že sme nechápali ako boli možné. Ale k zápasu treba povedať, že chalani sa snažili hrať futbal hlavne v prvom polčase kde sme súpera k ničomu nepustili. Škoda gólov ktoré sme dostali ani nie, že po strelách ale skôr po malých domov. Škoda. Svoj prvý ligový debut majú za sebou chlapci z U-8 Luky a Jarko Červinkovci a Dominik Bachan, ktorí sa medzi o rok staršími chlapcami vôbec nestratili a predviedli výborné výkony.