U 9 16.kolo: FKP Dúbravka – FK Rača 2 : 7

V sobotu 21.04.2018 v letnom počasí sme odohrali ďalší majstrovský zápas. Súperom nám bol 3.tím tabuľky,chlapci z FKP Dúbravka.  Družstvo z Dúbravky  budilo rešpekt z tohto ročnou výbornou formou aj výsledkami na turnajoch. Boli sme svedkami výborného zápasu, ktorý bol od začiatku v našej réžii a do polčasu sme súperovi strelili 4 góly a to sme ešte nepremenili pokutový kop.

V 2.polčase súper znížil na 1:4, ale ďalšími gólmi sme naše víťazstvo ešte navýšili.

Veľká gratulácia nášmu tímu k výkonu, pochvalu si zaslúžia aj súperi, ktorí nám nedarovali nič zadarmo a až do konca sa snažili výsledok zvrátiť.

Veľká pochvala patrí aj nášmu fanclubu za skvelé a korektné povzbudzovanie ! Aj oni v sobotu zvíťazili 🙂

FK Rača reprezentovali: Tolt, Mišúthová, Horváth, Lang (1), J.Červinka (1), Bachan, L.Červinka, Janči (2), Almáši, Lisický (2), Bednárik (1), Zajko, Minár.

20180422Dubravka