U 9 – 15.kolo: FK Rača – PŠC Pezinok 19 : 0

15.04.2018 ,netradične v nedeľu, sme na domácej pôde odohrali ďalší majstrovský zápas. Súpermi nám boli chlapci z PŠC Pezinok. Na stretnutie sa nedostavil delegovaný rozhodca, takže zápas vo funkcii rozhodcu zvládol p.Lisický. V zápase sme strelil množstvo gólov, medzi strelcov sa zapísalo až 10 našich hráčov. Súper sa snažil, ale množstvu gólov v jeho sieti nedokázal zabrániť. Našim k víťazstvu gratulujem, určite potešili prítomných rodičov a fanúšikov, hlavne množstvom strelených gólov.

FK Rača reprezentovali: Tolt (1 gól), L.Červinka (1), Humeník, Lang (2), Horváth, Mišúthová (1), Šimor, Almáši (1), Janči (3), Bachan (2), Bednárik (2), Paliatka, Fischer, Nižnan, J.Červinka (3), Lisický (3).