U 9 14.kolo: FK Rača – ŠK Žolík Malacky 8 : 0

V sobotu 07.04.2018 sme na domácej pôde  zahájili jarnú časť sezóny 2017/2018. Pricestovali k nám súperi z Malaciek. Od začiatku sme mali prevahu, ale nedarilo sa nám akcie zakončiť gólom. V 8.minúte nás do vedenia dostal Matúš A. Súper sa nevzdával, hrozil z brejkov. Zásluhou vychýlenej mušky a výborných zákrokov Lukyho Č.  v bráne sme neinkasovali. Do polčasu sme strelili ďalšie 4 góly a o víťazovi zápasu bolo rozhodnuté. V 2. polčase kontrolovali hru, prišli ďalšie pekné góly a tak sme vstúpili do “jari” víťazstvom. Zaujímavosťou bolo, že dnes boli na zápase aj zberači lôpt: boli to hráči nášho Áčka mužov, ktorí aj týmto spôsobom chceli odpozorovať streleckú formu od hráčov našich prípraviek 🙂 A splnilo to aj tento účel: na druhý deň naši muži zvíťazili v domácom zápase s Vajnormi 3:1 !

FK Rača reprezentovali: Červinka L.- Červinka J., Lang, Bakič, Šeliga, Nižnan, Štrokendl, Bachan (2 góly), Minár (1), Almáši (1), Zajko (1), Bednárik (1), Lisický, Janči (1), Šimor, Palitaka (1).