U 9 13.kolo: MŠK Senec – FK Rača 2:3

V poslednom jesennom kole sme zavítali do Národného tréningového centra v Senci, kde svoje domáce zápasy hrá MŠK Senec. V zápase sme od začiatku mali prevahu, ktorú sme dlho nevedeli gólovo zúžitkovať . Súperovu bránu odklial Luky Č. bombou pod brvno. V druhom polčase súper z ojedinelého útoku vyrovnal , my sme však výborne zareagovali – dvomi gólmi Jarka sme zápas otočili v náš prospech. Súper znížil v poslednej sekunde priamo z rohu. Videli sme bojovný zápas, súperi “ťahali” za dres , kopali nešportovo zozadu, vynikal v tom hlavne hráč s č.9, ktorého rozhodca trikrát upozorňoval (v kategórii prípraviek nie je zvykom dávať žlté karty, ale určite by si aspoň jednu preventívnu zaslúžil).  Inak stretnutie viedol p.rozhodca Randa, ktorý v úctyhodnom veku predviedol profesionálny výkon.Dnes sme si vypracovali opäť množstvo šancí, , veľa z nich pochytal / vyrazil   brankár súpera  a naše dorážky neboli dôrazné. Ďakujeme rodičom za podporu, určite si užili záverečnú ďakovačku s tímom.

Oslavujeme víťazstvo, ktorým sme sa udržali na 1.mieste tabuľky keď z 13 zápasov sme 12 vyhrali a 1 remizovali. Strelili sme úctyhodných 130 gólov a inkasovali len 5. V zápasoch sme vystriedali celkovo 23 hráčov – najviac v celej súťaži.

20171105_Senec Randa 20171105_Senec dakovacka 20171105_Senec