U 8 vo Vacenoviciach na 2.mieste.

V sobotu 24.6.2017 sme vycestovali na posledný turnaj sezóny na Moravu . Dejiskom turnaja bolo krásne ihrisko vo Vacenoviciach. Turnaja sa zúčastnilo 7 družstiev, hralo sa 1 x 15 minút každý s každým, s počtom hráčov 1+4. Na turnaji sme sa predviedli vo výbornom svetle a po 5 víťazstvách a 1 prehre sme obsadili 2.miesto. Výkonmi aj umiestnením sme potešili prítomných rodičov a aj predsedu nášho moravského fanclubu , dedka našich opôr – bracháčov. Chalani zabojovali aj za Dominiku, ktorá z nominácie “vypadla” na poslednú chvíľu pre chorobu. Výborne zorganizovaný turnaj, na ktorý v budúcnosti opäť radi prídeme ! Takže zbohom U 8 a vitaj kategória U 9 !

FK Rača reprezentovali : Lukáš Paliatka, Ferko Tolt, Domčo Bachan, Tobias Janči, Jony Minár, Sylvo Štrokendl, Benji Zajko, Alex Horváth, Jarko a Luky Červinkovci.

20170624_Vacenovice

Zápasy FK Rača :

FK Rača – SK Vacenovice 3 : 0 (Tobi 2, Domčo)

FK Rača –  ČSFA Malacky 5 : 1 (Feri 2, Jony, Luky Č., Jarko)

FK Rača – FC Slovácko 3 : 4 (Luky Č. 2, Tobi)

FK Rača – FK Hodonín 5 : 1 (Luky Č. 3, Alex, Tobi )

FK Rača – MiRaVa 4 : 2 (Benji 2, Domčo, Luky Č. )

FK Rača – KFM Morava 4 : 0 (Jarko 2, Luky Č., Tobi )