U 8 na turnaji v Trnave .

Poslednú prázdninovú nedeľu 8.1.2017 , sme  sa vybrali na turnaj do Trnavy. Turnaja sa zúčastnilo 8 družstiev, hralo sa 1 x 16 minút s počtom hráčov 1 + 4 na dvoch ihriskách naraz. Napriek tomu, že pred turnajom sme 3 týždne netrénovali, predviedli sme výborné výkony. Pochvalu  za úspešnú reprezentáciu si zaslúži celé družstvo. Chalani nastrieľali na turnaji spolu 25 gólov, dostali sme ich len 8.  Na turnaji sa poradie nevyhlasovalo, víťazmi boli všetci. Vďaka patrí aj rodičom za odvoz a férové povzbudzovanie. Špeciálna vďaka patrí nášmu kameramanovi Rišovi !!!

FK Rača reprezentovali: Ferko Tolt, Dávid Dominík, Dominik Bachan, Luky a Jarko Červinkovci, Jonáš Minár, Adam Šeliga, Benjamín Zajko, Tobias Janči a Matúš Bednárik.

Výsledky zápasov FK Rača :

1. FK Rača – ŠK Vrakuňa 2 : 2 (Tobi, Jarko)
  2. FK Rača – AS Trenčín 1 : 2  (Matúš)
  3. FK Rača – Moravany 11 : 0 (Luky 3, Jarko 2, Benji 2, Tobi 2, Domčo, Dado)
  4. FK Rača – Spartak Trnava červení 1 : 2 (Benji)
  5. FK Rača – Prievidza Horná Nitra 3 : 1 (Domčo, Matúš, Ferko)
  6. FK Rača –  MFK Topoľčany 1 : 0 ( Luky)
  7. FK Rača – Spartak Trnava bieli 6 : 1 ( Tobi 3, Jarko, Luky, Matúš)

Videá zo zápasov :