U 8 – Na turnaji v Hustopečiach 1.miesto!

Termín: 16.12.2018
Kategória : U 8
Miesto : športová hala Hustopeče
Počet družstiev : 7
Ihrisko : 30 x 20 m
Brány : 5 x 2 m
Hrací systém : každý s každým
Hrací čas : 14 minút
Počet hráčov : 1 + 4
Umiestnenie: 1. miesto

ZOSTAVA :

Danko Zajko,  Palko Rešovský, Danko Rešovský, Šimon Gnojčák, Alex Pullman, Terezka Hurajtová, Dominik Bezák, Gregor Záleský, Leo Pach, Denis Frlajs
20181216-U 8 Hustopece

VÝSLEDKY:

FK Rača – FC Hustopeče 6:2 (Gregor, Šimon, Denis, Dominik 2, Alex)
FK Rača – FC Ivančice 6:0 (Gregor 3, Šimon, Palko, Denis)
FK Rača – FC Slovácko A  4:1 (Palko, Gregor 2, Denis)
FK Rača – FC Petržalka Bratislava 5:1 (Palko, Dominik, Gregor 3)
FK Rača – SDM Domino Bratislava 5:1 (Gregor 3, Dominik 2)
FK Rača – FC Slovácko B 2:2 (Gregor 2)

HODNOTENIE TURNAJA :

Vynikajúci turnaj. Veľa futbalu, emócií, krásnych gólov, súbojov. Náš tím U8 sa predstavil vo výbornej forme a zaslúžene na turnaji triumfoval. Od začiatku sme predvádzali nátlakovú a ofenzívnu hru s množstvom gólov a ďalších šancí. Hneď v prvom zápase sme domácich doslova prevalcovali, hádam 10 minút sme ich nepustili ani na vlastnú polovicu. Najlepší zápas. Ďalej by som vyzdvihol súboj s naším tradičným rivalom z SDM Domino. Súper statočne bojoval, podržal ho brankár, ale dnes sme boli proste veľmi hladní po víťazstvách. No a rozhodujúci posledný duel so silnejším Slováckom? Vyspelý súper, tiež všetky zápasy vyhral. Začal lepšie, dobre kombinoval, rýchlo sa ujal vedenia. Veľká pochvala našim, že sa nevzdali a húževnatosťou sme to dotiahli do remízy, ktorá nám stačila. Takéto zápasy presne potrebujeme, aby sme sa konfrontovali s tými najlepšími.
Individuálne by som vyzdvihol najmä štvoricu Gregor za nabombardované góly, Palko za neskutočnú bojovnosť, Dominik za to, že bol stále tam, kde sa niečo dialo, a samozrejme Terezka za jej futbalový rozum, ktorý jej môžeme všetci závidieť. Ale to, že som nespomenul aj ostatných neznamená, že by hrali slabšie, všetci si zaslúžia veľkú pochvalu..! Ešte nám chýba trochu viac futbalovej kombinácie, ale na to sa už sústredíme na ďalších tréningoch..:)
Ďakujem aj rodičom za podporu, odvoz a povzbudzovanie, dúfam že strávili príjemný futbalový výlet. Poďakovanie patrí aj domácim za pozvanie a dobrú organizáciu turnaja a ešte jedno vďaka môjmu “asistentovi” Paťkovi za celo turnajovú pomoc.
Tréner Daniel Zajko.