U 8 Hodnotenie sezóny 2017/2018

Kategória :    U8 ročník 2010

Súťaž        :    PMD

Tréneri     :    Dušan Ščibrány, Dávid Huml

Hráči         :    Filip Gyepes, Matúš Lendacký, Hugo Gecz, Viktor Cintula, Martin Gera, Alex Hybský, Dominik Ščibrány, Samy Teplý, Dário Nagy, Richard Kern, Mirko Puliš, Teo Hrušovský, Michal Havran, Adam Markovič, Adrian Štefanides, Michal Blažovský, Matúš Karel, Adam Drahoš, Oli Havrilla, Marek Korček, Matúš Marko, Hugo Hrušovský, Karol Korček, Kryštof Kaksa, Sebi Vaš a noví hráči Filip Štepko, Simča Chyžnajová, Marko HalomiLuky Marcan   2017-U8

Hodnotenie :

Sezóna 2017/2018 bola pre chlapcov plná noviniek. Odštartovali sme ju letným kempom koncom Augusta a už v Septembri sme začali hrať ligu prípraviek PMD2 čo bola pre nás veľká výzva. Pri 26 člennom kádri prišla konečne možnosť striedať hráčov na turnaje a ligu prípraviek. V zimnej prestávke na nás čakalo ešte väčšie prekvapenie, začali sme hrať zimnú halovú ligu kategórie U9. V tejto vekovej kategórie veľký rozdiel, ale ako trénera ma veľmi teší že sme sa technický vyrovnali starším chlapcom a jediné v čom sme zaostávali bola fyzická stránka. Skúsenosti z týchto zápasov sme preniesli do jarnej časti kde sme začali viac dominovať v PMD a obsadili sme nakoniec pekne 2.miesto. Za sezónnu 2017/2018 musím chlapcov pochváliť za chcenie sa naučiť niečo nové, súdržnosť na tréningoch a zápasov, rodičom a celému kolektívu FK Rača.