Inter 14 – FK Rača 1:0, Spartak Myjava – FK Rača 5:0

Prvý zápas sa hral hlavne s mladšími chlapcami sme mali na začiatku dve čisté šance. Išlo mi skôr o skúšku systému a postov a zahratie si všetkých chalanov aj troch z ročníka 2001 z ktorých hlavne Paťo ma prekvapil. Súper bol kombinačneší ale šance si nevypracoval. Minútu pred koncom po odrazenej lopte z rohu skórovali.

Na zápase v Myjave som nebol ale ak už pred zápasom nemám morálku a sebavedomie nemá zmysel hrať, ako asi aj povedia niektorý rodičia načo hrať takéto zápasy. hrali sme síce v mladšej zostave, ale šance sa treba chopiť a nie kritizovať somarinami.Hrajme len z Majcíchovom aby sme vyhrali netreba hrať s lepšími ale slabšími že. Nebudem vybavovať žiadny zápas vonku už ma to unavuje, aby sme mali problémy s dopravou a počtom. Mi nemáme ihrisko takže nemáme kde hrať doma v zime.