U 7 na turnaji v Kapellerfelde.

Termín: 09.12.2018
Kategória : U 7
Miesto : Sporthalle Kapellerfeld
Počet družstiev : 8

Ihrisko : 30 x 15 m

Brány : 3 x 2 m
Hrací systém : 2 skupiny, následne zápasy o umiestnenie
Hrací čas : 12 minút
Počet hráčov : 1 + 4
Umiestnenie: 5. miesto

ZOSTAVA :

Martin Benko, Samko Sučanský, Milan Matejovič, Maya Teplá,  Dalibor Lapoš, Daniel Rešovský, Pullman

U 7 Kapellerfeld

VÝSLEDKY FK RAČA:

FK Rača – SC Team Wiener Linien 1 : 7
FK Rača – FC Kapellerfeld   2 : 0
FK Rača – SV Gerasdorf     4 : 4
FK Rača – SC Red Star Penzing 4 : 0

HODNOTENIE:

Prvý zápas sme odohrali s budúcim víťazom SC Team Wiener Linien. Tento  tím nás prekvapil v prvom rade fyzickou vyspelosťou . Každý jeden  hráč bol výškovo aj váhovo minimálne o jednu kategóriu vyššie. Rodičia  našich hráčov odhadovali vek súpera na 8 až 9 rokov. Naši malí bojovníci  neboli pripravený na nerovný boj, ale zvládli to hrdinsky.

Druhy zápas sme odohrali s domácim tímom FC Kapellerfeld. Zaslúžene sme zvíťazili. Súpera sme nepustili do šancí a  naše sme premenili. Potešila hlavne organizovaná hra v zadných radoch,  kde sme domácim nedovolili skórovať a udržali sme čisté konto.

Posledný a rozhodujúci zápas v skupine, ktorý rozhodoval, či budeme hrať o 3.-4. miesto, alebo o 5.-6. miesto sme odohrali s SV Gerasdorf. Museli sme vyhrať, pretože horšie skóre posúvalo súpera do hry o lepšie umiestnenie. Boli sme si toho vedomí a preto bola naša hra založená na dôslednej obrane a smrtiacich kontrách. Naša taktika vychádzala a v 8. minúte sme viedli 4:1. Pri tomto stave sme išli 2 x sami na brankára, ale bohužiaľ sa nám nepodarilo skórovať. To chlapcov troska nalomilo a v závere stratili koncentráciu, čoho dôsledkom sme sa pripravili o víťazstvo.
Posledný zápas o umiestnenie sme odohrali s SC Red Star Penzing. Opäť sme zahrali veľmi dobre a vyhrali sme. Súpera sme doslova
prevalcovali. Naša obrana pracovala spoľahlivo a nedostali sme gól. Protivníka sme  nepustili do žiadnej šance a my sme si s chuťou zastrieľali. Mohli sme  dať aj viac gólov, ale súperov brankár “čaroval”. Podarilo sa mu  zlikvidovať veľa striel ako aj samostatných nájazdov. Naši hráči  prevýšili súpera po technickej stránke, ale aj v rýchlosti. Nepoznali sme  prehratý súboj, alebo stratenú loptu.

Celkove hodnotenie turnaje je veľmi pozitívne. V porovnaní s kvalitnými  súpermi sme obstáli viac ako dobre.

Na záver chcem poďakovať rodičom za divácku podporu aj logistiku.

U 7 Kapell. 2