U 7 – Parádne výkony v Malackách !

V sobotu 25.06.2016 sme sa rozlúčili so sezónou 2015/2016 a kategóriou U 7 na turnaji v Malackách. V tropickom počasí sme dvojkolovo odohrali zápasy proti Spartaku Trnava a Žolíku Malacky. Stretnutia sa odohrali 2 x 10 minút s počtom hráčov 1+4. Na turnaj sme cestovali bez viacerých opôr, ale chalani čo sa turnaja zúčastnili predviedli parádne predstavenie. V bráne boli istotami Luky a Alex (ten hlavne za zákroky proti Trnave si odniesol diplom pre najlepšieho brankára turnaja). V obrane ako už tradične skvelý výkon odviedol Domčo B., pridal sa k nemu Benji, “malý” Domčo, Alex aj Luky,ktorí odviedli spoľahlivé výkony. V obrane hral aj Dado, mal skvelé momenty, viac krát obišiel všetko čo mu stálo v ceste a dal množstvo gólov, ale niekedy nezmyselne “vozil” loptu a neprihral spoluhráčovi do výhodnej pozície, súper mu loptu vzal a ani sa neunúval vrátiť sa späť.

V útoku mal streleckú fazónu opäť Tobi (s 11 gólmi si odniesol diplom pre najlepšieho strelca). V prvých dvoch zápasoch nás strelecky ťahal Matúš, potom mu došli sily. V útoku hrali aj Sylvo, ktorý nastúpil po polročnej prestávke, má výborné zrýchlenie, len mu chýba zápasová prax (správny výber miesta), doladiť treba ešte techniku. Náš druhý nováčik “malý” Domčo odohral skvelý turnaj, hral v obrane, v útoku, kľučkoval, prihrával, strieľal, odoberal lopty súperom – proste skvelý výkon aj vzhľadom k jeho veku! Samo neprekročil svoj tieň, do šancí sa aj dostal, chýba mu väčšie zaujatie pre hru samotnú.

Pohár za 1. miesto si dnes domov odviezol Luky Paliatka, aj za to, že preukazuje veľké zlepšenie za posledné obdobie (či už v bráne , alebo v poli).Diplom pre nášho najlepšieho hráča dostal zaslúžene Benji.

Jediné, v čom sme tento deň ťahali za kratší koniec povrazu bolo preťahovanie lanom, kde boli nad naše sily obaja súperi.

20160625_112113

Príjemné prázdniny a dovidenia 15.08.2016 o 17:00 na ihrisku ŠK Krasňany – už v kategórii U 8!

FK Rača reprezentovali: Lukáš Paliatka, Alex Horváth (1), Dominik Bachan (3), Domčo Ščibrány (4), Benjamín Zajko (3), Dávid Dominík (9), Samuel Šimor, Matúš Almáši (6), Sylvester Štrokendl a Tobias Janči(11).

20160625_09325320160625_125855

Výsledky FK Rača:

1.FK Rača –  Spartak Trnava 8 : 5 (Matúš 3, Tobi 3, Alex, Domčo)

2. FK Rača – Žolík Malacky 11 : 1 (Dado 3, Tobi 4, Domčo 2, Matúš 2)

3. FK Rača – Spartak Trnava 7 : 5 (Dado 3, Matúš, Tobi, Benji, Dominik)

4. FK Rača – Žolík Malacky 11 : 0 (Tobi 3, Dado 3, Dominik 3, Benji 2)