U 7 – Nové Mesto nad Váhom

V sobotu 11.06.2016 sa chalani z U 7 vybrali na skusy, tentokrát do Nového Mesta nad Váhom, kde sme sa stretli aj so štyrmi súpermi, s ktorými sme sa doteraz v zápasoch nestretli. Na turnaji ich prvýkrát samostatne viedol tréner Poliak, ktorý bol s výkonmi na turnaji veľmi spokojný. Bodaj by aj nie, keď chalani predvádzali výborné výkony a dosiahli aj výborné výsledky. Chalanom patrí vďaka za reprezentáciu klubu, poďakovanie si zaslúži aj Majko za samostatnú turnajovú premiéru. Veľká pochvala aj zapisovateľovi Sebimu a video majstrovi  p. Bachanovi a taktiež všetkým zúčastneným podporovateľom chlapcov.

FK Rača reprezentovali: Alex Horváth, Dado Dominík, Domčo Bachan, Ferko Tolt, Jonáš Minár, Luky Paliatka, Tobi Janči, Matúš Almáši, Benji Zajko.

NMNV1NMNV 3

Výsledky FK Rača:

FK Rača – AFC Nové Mesto nad Váhom 3 : 1 (Tobi 2, Domčo)

FK Rača – Spartak Bánovce nad Bebravou 8 : 2 (Tobi 3, Benji 2, Matú, Luky a vlastný)

FK Rača – MFK Topoľčany 4 : 3 (Domčo 2, Dado, Tobi)

FK Rača – Spartak Trnava 1 : 3 (Tobi)

FK Rača – Žolík Malacky 7 : 2 (Benji 2, Dado 2, Luky, Alex, Matúš)

FK Rača – FK Slavičín 5 : 0 (Tobi 3, Ferko, Domčo)