7.miesto pusiniek U7 na turnaji U8 v Bošáci.(3.12.2017)

Skúsili sme tentokrát o kategóriu o level vyššie to znamená o rok staršiu a asi aj niekedy sa mi zdá o dve, ale nám to je jedno ide o hru a futbal. Dôležité pre nás bolo , že sme vôbec nezaostávali a v súbojoch sme sa nebáli. Individuálne aj kombinačne sme hrali pekne , kameňom úrazu bolo zakončenie, keďže sme prvý krát hrali s ťažšou futsalovou loptou o číslo väčšou -4 , ako hrávame (3). Prvý zápas s Vrakuňou U8 môžem povedať , že sme boli lepším tímom, ale koncovka bola pre nás , ako aj výborný brankár prekážkou. Prehrali sme 1:0. Druhý zápas bol vyrovnaný, ale zase sme podľahli 2:1 AFC Novému Mestu U8. Tretí zápas hrali proti MFK Skalica 0:4 . A boli to chlapci všetko o hlavu väčší a nebyť krátkeho výpadku na začiatku, keď sme dostali v krátkom čase 4 góly bolo by to iné. Za stavu 4:0 sme ich pritlačili a mali asi 6-10 gólových šancí, ale nebolo nám dopriate dať gól. Podstatné bolo že chlapci a Terezka sa ich nebáli a aj v súbojoch sme boli ako sršne. Posledný zápas sme vyhrali jednoznačne 6:1 s FK Kútmi. Každý dostal Mikulášsky balíček a všetkých som za výborné výkony , bojovnosť , nasadenie a nebojácnosť pochválil . Bolo aj trošku plaču , ale aj to patrí k futbalu. Raču sme určite pekne reprezentovali.
FK Rača – ŠK Varkuňa 0:1
AFC Nové Mesto – FK Rača 2:1 (Macháček)
FK Rača – MFK Skalica 0:4
FK Kúty – FK Rača 1:6 (Antal 3, Frlajs,Kováčik,Pach)
Raču krásne reprezentovali: Terezka Hurajtová, Denis Frlajs, Adrián Antal, Leo Pach, Bony Macháček, Danko Zajko, Sebi Streška, Adam Lang, Záleský Gregor, Maťo Kováčik.
Ďakujem rodičom za odvoz a pomoc.
Tréner U7 Máťuš Pavol

Bošáca 3.12.2017 -2