6.kolo ZHL FK Rača B – ŠK Vrakuňa B 8 : 0

Zostava: Kostka -Bednařík, Bellus, Grill, Adámek, Cibíček, Mesároš

Góly: Mesároš 3, Adámek 3, Bednařík, Cibíček

Hodnotenie trénera:

Do zápasu s o rok mladším súperom sme vstúpili v oklieštenej zostave, keď nám chýbalo viacero stabilných hráčov výborne:už v 2. minúte Kiko otvoril skóre po Filipovom rohu. V 3. minúte strelil náš druhý gól z priameho kopu Filip. V 8. minúte Matoni bombou zvýšil už na 3:0. V 12. minúte dal gól Pusky, keď mu pred bránu ideálne prihral Filip. V 20. minúte pridal Filip ešte dva góly, keď najprv pekne prehodil brankára a následne prestrelil brankára. Výsledkom 6:0 skončil prvý polčas.

V druhom polčase pokračovala naša prevaha, aj keď v 23. minúte sme sa zabudli vpredu a súper nevyužil svoju najväčšiu šancu, keď prekopol prázdnu bránu. Nám sily začali ubúdať, ale napriek tomu strelil Kiko dva ďalšie góly, keď najprv po samostatnej akcii presne zakončil v 32. minúte a v 40. minúte presne zakončil po dobre zahranom rohu Filipom.

V zápase sme predviedli viaceré pekné kombinácie, dali sme krásne góly, ale viac sa musíme presadiť aj so silnejšími súpermi.