U 7- prípravné zápasy v Dome športu

V sobotu 6.2.2016 sme v telocvični bratislavského  Domu športu odohrali prípravné zápasy s družstvami FK Inter Bratislava a FKP Dúbravka. Hralo sa na dvoch ihriskách súčasne s počtom hráčov 1+3.  Pre choroby a z logistických dôvodov zápasy odohralo len 9 hráčov a to bracháči mali tiež zdravotné problémy, ale zápasy zvládli.

Prípravné zápasy odohrali:

Ferko Tolt (5 gólov), Jaro Červinka (5), Luky Červinka (2), Luky Paliatka, Matúš Almáši (4), Dado Dominík (7), Domčo Bachan (5), Alex Horváth (4) a Tobi Janči (19).

V zápasoch išlo o to, aby bola lopta stále v hre, hra sa prerušovala len minimálne. V bráne sa vystriedali Ferko, Dado, Alex, Luky P. aj Domčo , výborne rozohrávali a pokúšali sa aj útočiť. Hráči v poli predvádzali pekné vedenie lopty, obchádzanie súpera a častú streľbu. Boli sme svedkami aj zopár úspešných kombinácií. Strelecky sa presadili takmer všetci hráči. Výsledky nie sú podstatné, ale potešilo, že sme strelili 51 gólov a inkasovali 12. Potešil aj fakt, že napriek tomu, že sme mali len jedného hráča na striedanie, chalani v zápasoch boli neustále v pohybe a vydržalo im to po celý čas.