ZHL komplet výsledky

I. a II. kolo ZHL starších žiakov /hala  Lekárskej fakulty – Mlynská dolina/ – viď stránka BFZ oznamy. Náhradný termín: I. kolo: 6.1.2013, II. kolo: 10.2.2013.

STARŠÍ ŽIACI – hala Lekárskej fakulty,  Mlynská dolina – Bratislava

1.kolo – 2.12.2012 – nedeľa     FK RAČA – LOK. DNV “A”  1:3 (Šimko)

V dohrávke 1.kola ZHL sme nastúpili v zostave:Moravčík, Dudra, Šimko, Huml, Majtán, Joniak, Šturdík, Matovič, Botló, Duríček, Doležal. Do asi 20min. sme súpera nepustili do vážnejších šancí a asi od 10.min sme viedli pekným gólom Šimka po kombinácí z rohu. Ešte sme mohli pridať asi 2-3góly z čistých šancí. Potom súper pridal a mal viac šancí až sa mu podarilo asi 12min pred koncom dať po sebe 2góly po pekných kombináciách. Odpovedali sme aktivitou, tlačili sme, ale naopak z rýchleho protiútoku sme asi 2min. pred koncom dostali tretí gól. Chalani sa snažili , teraz začne príprava a skúsime po nej potrápiť favoritov a dokázať viac ako sme na konci súťaže ukázali.

2.kolo – 9.12.2012 – nedeľa    ŠKP DÚBRAVKA – FK RAČA 5:1 (Šturdík, Matovič, Joniak, Dudra, Botló)

Zápas s mladučkým súperom sme pocenili a mladučký chlapci ukázali z futbalovej abecedy veľmi veľa, naše šťastie je len ich vek. Postupne sme sa dokázali presadiť, ale musíme pridať. Zápas viedol Peter Jurkovič.

3.kolo – 16.12.2012 – nedeľa   FK RAČA – ŽOLÍK MALACKY “B”  2:6 (Adámek)

Na zápase som nebol , ale myslím že sa nemáme za čo hanbiť. V zápase sme aj viedli gólmi Filipa, ale potom sa prejavila fyzická a technická kvalita súpera. Spoľahlivo chytal Lukáš a Vlado Matovič , ktorý zápas viedol pochválil všetkých chlapcov. Mali sme aj viacero šancí , ktoré sme na našu škodu nepremenili.

Ďakujem Vladovi za vedenie mužstva v tomto zápase.

Nominácia: Hunčár, Kolník, Luža, Adámek, Prekop, Krištof, Majtán, Duríček, Doležal

4.kolo – 13.1.2013 – nedeľa    LP DOMINO “A” – FK RAČA 9:1 (Matovič)

Čo povedať k zápasu slabé , nedôraznosť, chýba výbušnosť , výber miesta, brankár stále na zemi, končí to asi trénerom.

5.kolo – 20.1.2013 – nedeľa    FK RAČA – FC RUŽINOV 1:4 Joniak

6.kolo – 27.1.2013 – nedeľa    LP DOMINO “C” – FK RAČA  4:3

Hrali: Polakovič, Duríček, Hollý, Sopko, Krištof, Majtán,

Chalani hrali len 6 ti. Ale dlho viedli , súper vyhral až v závere.Domino  hrali 13 hráči mi sme nepremenili množstvo šancí. Zápas viedol Peter Jurkovič za čo ďakujem a chlapcov pochválil za bojovnosť.

7.kolo – 3.2.2013 – nedeľa      FK RAČA – FK STUPAVA  7:0

Hrali. Moravčík, Duríček, Hollý, Doležal, Majtán, Prekop, Huml, Matovič, Imriška, Šimko, Šturdík

Góly: Imriška 2, Huml, Hollý, , Doležal, Duríček, Matovič

Zápas začal lepšie súper a 2x nebezpečne pohrozil. Potom sme konečne začali atakovať a úplne sme prebrali hru , kde na konci zápasu už boli aj náznaky pekných kombinácií na jeden dotyk.