5. kolo ZHL FK Rača A – D.N.Ves 6 : 1

Zostava: Čecho,Štepianský,Sadloň,Kinder,Stančík,Rašlík, Bea,Žitný,Fufaľ,Pilácik,Krajniak.
Góly:Pilácik4,Krajniak,Stančík
Hodnotenie trénera :
Od začiatku zápasu sme začali napádať súpera na vlastnej polovici ihriska. Nedovolili sme mu žiadne prečíslenie . Obrancovia aj útočníci si plnili úlohy od trénera. Vracali sa zodpovedne do obrany, ale aj spolupracovali obrana-útok.Po dobrej strele Mária  sme vyhrávali 1:0. Chalani si uvedomili, že súpera vieme poraziť, tak začali častejšie strielať na bránu. Druhý gól sa podaril streliť Miňovi.
Po druhom góle znova ožil Mário a pridal ešte tri góly Ísť sám na brankára si vyskúšali Filip Rašlík aj Miňo, ale brankár ich vychytal.
Konečne sa prebudil náš dobrý útočník Radko a strelil šiesty gól. Súper iba vykrášlil výsledok strelil nám gól.Pochvaláiť musím aj Andreja za dobrý výkon v bráne, ale aj všetkých chalanov a Beu.

• Pingback: FK Rača » Zimná halová liga prípraviek()

• stepiansky karol

gratulujem chlapcom a Bei, vyborny vysledok naznacuje zlepsenie. ja osobne som zapas nevidel, ale od turnaja v Hamuliakove, kde sa chlapci a Bea herne prebudili, je citit, ze do hry davaju srdiecko a bojuju ako jeden tim.

dakujeme chlapci a Bea, nech vas hra bavi aj nadalej!

• Gabika

Ahojte,

boli sme sa pozrieť na zápase/Filip je chorý,preto nehral/.Zápas bol super, chalani a Bea hrali výborne.Krásny zápas.
    Hurá