30.9.2012 – Priateľský prípravný zápas BCT – FK Rača 4:12 (3:7)

V nedeľu 30.9.2012 o 14:00 zohrála naša predprípravka priateľský prípravný zápas s BCT na jeho ihrisku. Nominácia: H. Sadloň, Š. Obernauer, D. Stanovský, L. Vajcík, R. Tománek, A. Takács, O. Gvozdjak, R. Luknár, M. Fabšo, M. Nadič. Viac info dodá tréner Máťuš. Palo, celkom Ti to s nimi pristane 🙂 R.

Zápas začal súper nátlakovou hrou a po troch minútach sme prehrávali 2:0, keď sa niektorí chlapci zle orientovali na svojich postoch. Potom do útoku zavelil krásnym sólom cez celé ihrisko Šimon, ktoré ešte brankár zneškodnil. To nás však naštartovalo a nátlakovou hrou a rozumom Šimona sme postupne vsietili sedem gólov. Presadil sa Šimon technikou 2x, Marko rýchlosťou a špicom 3x a nováčik Robko ťahom 2x. Súper len znížil na 7:3. Druhý polčas chcel súper znížiť, ale naopak chalani Robkom dali 8 gól, BCT odpovedalo 4 gólom, ale to bolo všetko potom sme góly dávali len my, Robko 1x, Marko 1x,  Lukas 1x a Adrián 1x . Súper hral výborne , ale boli sme bojovnejší a futbalovejší.

Chlapci sa fakt snažili, výborne čítal hru a vybiehal Maťko Fabšo, čo by mal asi naučiť môjho brankára ročník 98 “asi mu ho doporučím”. Šimon vynikal technikou, ťahom a rozumom. Hugo hral s prehľadom, len viac koncentrácie na futbal, Daniel bojoval a snažil sa, Ondrej sa snažil len sa trošku bál súbojov, Lukas zo začiatku mal ťah na vlastnú bránu, potom  sa to zmenilo a z viacerých šancí aj raz skóroval, Adrián začiatočník výborné ako aj Robko, Roman sa snažil, ale má najmenej tréningov a orientácia na ihrisku mu ešte chýba. Celkovo sa všetci snažili a také nasadenie by mohli mať aj futbalisti v Corgoň lige.

Máťuš Pavol

• GS

Fuuha, aky vysledok. Gratulujeme!