29.11.2015 Rača cup U 7, výborné výkony

V nedeľu 29.11.2015 sme pokračovali v organizovaní halových turnajov Rača cup. Poobede bol na programe turnaj Rača cup U 7, kde naši talentovaní chlapci predviedli sympatické výkony a v turnaji, kde boli víťazmi všetci, zaknihovali 4 víťazstvá a 1 prehru. V turnaji sme “pokrstili” nové dresy, ktoré nám darovala Nadácia JOJ. Ďakujeme!!! Taktiež ďakujem rodičom za pomoc pri organizácii turnaja, hlavne p Bachanovi , hlavnému časomeračovi a hlásateľovi.

Reportáž v TV JOJ.

Turnaja sa zúčastnili:

Ferko Tolt, Benji Zajko, Jonáš Minár, Dominik Bachan, Luky Paliatka, Luky Červinka, Jarko Červinka, Matúš Almáši, Adam Šeliga, Samuel Šimor, Alex Horváth, Tobi Janči

Výsledky FK Rača:

FK Rača – ŠK Žolík Malacky 1 : 0 (Benji)

Víťazný vstup do turnaja: celo zápasovú aktivitu pretavil v gól závere Benji.

FK Rača – SDM Domino 1 : 0 (Tobi)

Takisto prevaha na našej strane, z viacero šancí sme premenili v gól len jednu.

FK Rača – FC Stadlau 0 : 2

Najlepší náš zápas na turnaji. Chlapci zo Stadlau na nás “vybehli”, my sme im kontrovali, Matúš aj nastrelil tyčku, ale dvomi gólmi v závere súper rozhodol zápas vo svoj prospech.

FK Rača – FC Petržalka akadémia  2 : 0 (Tobi, Benji)

Družstvo z Petržalky sa neustále zlepšovalo, ale my sme zápas mali vo svojej réžii.

FK Rača – FC Spartak Trnava 3 : 0 (Benji 3)

Pekné a zaslúžené víťazstvo, ktoré nepreceňujeme, viacero kvalitných hráčov súpera malo dnes “voľno”.