2. miesto na Inter cupe !!!

Dňa 6.3. sme odohrali veľmi kvalitný a dobre zorganizovaný turnaj inter cup v športovej hale Slovnaft. Na turnaji sme sa stretli s dvoma prvoligovými mužstvami a obe mužstvo sme porazili, dovolujem si povedať rozdielom triedy! Chlapci z Rače ukázali, že sa môžu rovnať prvoligovým týmom čo je skvelá vizitka Račianského futbalu. A zo šiestich zápasov sme vyhrali päť čo je tiež skvelé. Chlapcom patrí patričná pochvala za výkony ktoré predvádzali. Nakoniec sme si z turnaja odniesli 2. miesto a cenu za najlepšieho hráča v podaní Rudka Pajdlhausera!

Zostava:

Jakub Bábsky, Leon Kocian, Matúš Kocian, Rudolf Pajdlhauser, Rastislav Tanglmayer, Daniel Luknár, Marek Majtán, Matej Žitný,Tomáš Taufer.

Výsledky:
FK Inter Bratislava žlté družstvo – FK Rača Bratislava 3:1 (Rudy)

SDM DOMINO Bratislava – FK Rača Bratislava 0:3 (Leo, Rudy, Matúš)

FC DAC Dunajská Streda – FK Rača Bratislava 1:3 (Rudy, Rasťo, Daniel)

FK Senica – FK Rača Bratislava 0:3 (Rudy 2, Tomáš)

FK Inter Bratislava čierne družstvo – FK Rača Bratislava 0:3 (Matúš, Rasťo, Daniel)
V poslednom rade ďakujem rodičom za úžasné povzbudzovanie a vytvorenie nádhernej futbalovej atmosféry! Myslím si, že tak ako aj ja tak aj decká si to užívali! Krásne strávená nedeľa.

Foto:

IMG_20160306_145004

IMG_20160306_145216

IMG_20160306_145356

• Matulo

Áno, krásna futbalová nedeľa (len oprava textu,…. päť zápasová bilancia z toho štyri výhry, prehra pravdepodobne proti starším zverencom Interu, ale to na ich škodu…) v podaní našich “Kenguriek”. Inak organizácia skutočne na jednotku. Na moje prekvapenie naši chlapci okrem toho, že herne rastú, začínajú pri hre aj rozmýšľať.
    Vďaka pevnej obrane, predvedeným brankárskym nebojácnym zákrokom a hlavne férovému striedaniu, mužstvo ukázalo svoju silu na všetkých postoch.
    Pochváliť treba každého.
    Z pohľadu rodiča si preto prajem, aby tento športový a málo nasýtený materiál neklesol na výkone.
    Sľubujem, že okrem nezaplatenia členského, ktoré samozrejme uhradím, nedovolím, aby všetko vyšlo nazmar.
    Teší ma hlavne aktivita ostatných rodičov, ktorých som si veľmi obľúbil a verím, že nám to nadšenie aj to po tréningové (veď oni vedia..), vydrží na dlho.
    Nie je nič krajšie na svete ako vidieť radosť (ku po divu aj plač a smútok, ale len preto, že sa niektorí jednotlivci po tréningu alebo zápasu dostatočne nenasýtili hry s loptou) z aktivity, pohybu našich ratolestí, ktoré sa venujú tak krásnemu športu ako je futbal.

• Trener

Pekne napisany komentar . Len chcel by som na obranu Interu podotknut, pozeral som cez system hracov ktory hrali proti nam na turnaji a vsetci boli rocnik 2008. Aj ty urasteny junaci. 🙂 Aby sme im nekrivdili .