U 19 Hodnotenie sezóny 2017/2018

Starší dorast U 19  :   3.liga SD BFZ
Hlavný tréner :           Eduard Pázmány
Atl.tréner :                  Adrián Pavelka
CrossFit :                  Juraj Frajberg
Vedúci mužstva :      Miroslav Pelan
 
Brankári: Matej Hrica , Dominik Tanglmayer, Filip Rašlík
 
Obrancovia: Jakub Mucha, Pavol Polakovič, Dominik Alexík, Peter Matovič, Timotej Ďuríček, Marek Muráni, Alex Gocký, Patrik Doležal, Jakub Litomerický
Záložníci:      Christián Mesároš, Richard Pázmány, Ondrej Hronský, Peter Rjapoš,  Matej Prekop.
Útočníci:       Nikolaj Frajberg, Lukáš Macko, Peter Šimončič
U 19
 
V sezóne 2017/2018 sme odohrali 24 MZ s bilanciou 19 víťazstiev, 2 remízy a 3 prehry so skóre 114 strelených gólov a 26 inkasovaných gólov.
Skončili sme na peknom druhom mieste za Dominom.
V prvej sedmičke najlepších strelcov sme mali troch hráčov: Ondrej Hronský, Richard Pázmány a Lukáš Macko všetci traja hráči strelili po 20 gólov.
Treba podotknúť, že súťaž sme odohrali s hráčmi nar. 1999, 2000, 2001, 2002 a musím povedať, že všetci si zastali svoje miesto na výbornú.
 
 
Krátke hodnotenie sezóny:
Cieľ, ktorý sme si stanovili, sme žiaľ nesplnili a to postup do do 2. dorasteneckej ligy. Napriek tomu som na chalanov veľmi hrdý, pretože dokázali držať spolu ako na ihrisku, tak aj v kabíne. Vytvorili perfektnú partiu a pre mňa bolo cťou ich ten rok trénovať!!!
Chceli a aj hrali futbal, ktorý sa musel páčiť. Žial chýbalo nám trošku športového šťastia a ešte…. ale to nebudem riešiť. Bude mi nesmierne ľúto za chalanmi, ktorí končia v doraste ale ako sa hovorí, kde niečo končí tak aj niečo začína.
Chcem sa poďakovať hlavne rodičom za podporu počas, celého roku. Fandili nám, prežívali chvíle radosti aj sklamania ale boli vždy oporou.
Ďalej chcem poďakovať manažerovi klubu p. Šimoničovi za možnosť absolvovať zimné sústredenie v Martine a starostovi p. Pilinskému za finačnú podporu vo výške 500 Eur.
Mužstvu to strašne veľa dalo, či už po kondičnej stránke, ale aj po stránke utužovania kolektívu.
 
Na záver sa chcem poďakovať Adriánovi Pavelkovi, Jurajovi Frajbergovi a Mirovi Pelanovi, ktorí veľkou mierou prispeli počas celej sezóny k perfektnej súhre a napredovaniu celého mužstva.
 
Tréner.
U 19 oslava
Share Now

Related Post