19.1.2019 – 7.ročník Bérešovho memoriálu.

V sobotu 19.01.2019 občianske združenie Klub priateľov futbalu Kengura v spolupráci z FK Rača a MČ Bratislava Rača,zorganizovalo  7.ročník Bérešovho memoriálu  (nášho mládežníckeho  hráča a trénera).

Medzinárodný turnaj v športovej hale v Dome športu  mal tradične výborné obsadenie a výbornú úroveň.

Turnaj otvoril p. Imrich Béreš starší, poďakoval jednotlivým družstvám, že si prišli uctiť pamiatku jeho syna, zaželal im nech na turnaji predvedú výborné výkony, nech si turnaj užijú a aby sa nikto nezranil. To aj hráči a jediná hráčka (Dominika Mišúthová z FK Rača) splnili, od prvých zápasov podávali výborné výkony a tak sme sledovali kvalitné zápasy.

Víťazmi sa po dramatických zápasoch stali hráči zo Spartaka Trnava, pred hráčmi z FC ETO Györ. Nestratili sa ani naše tímy: FK Rača modrí skončili na 3. mieste, keď ako jediný zdolali víťaza z Trnavy a družstvo FK Rača červení skončili na 5. mieste.

Prítomní boli aj poslanci MČ Bratislava Rača p. Juraj Madzin, Miloš Máťuš a Ján Polakovič ako aj športový referent p. Marek Porvazník.

Ceny hráčom odovzdávali aj bývalý skvelí futbalisti: p.Justín Javorek (Prešov, ČH Bratislava, Inter) a p.Vladimír Bachratý (Trnava, Nitra, Košice).

Pochvalu za výbornú organizáciu turnaja si zaslúži vedenie OZ Klub priateľov futbalu Kengura a rodičia hráčov z tímu FK Rača U 10.

Konečné poradie:

1. FC Spartak Trnava
  2.  FC ETO Györ
  3. FK Rača modrí
  4. MFK Tatran Liptovský Mikuláš
  5. FK Rača červení
  6. FK Hodonín

Najlepší brankár: Adam Kadrliak (MFK Tatran Liptovský Mikuláš)

Najlepší strelec: Bálint Csuppon (FC ETO Györ)

Najužitočnejší hráč: Daniel Minarovič (FC Spartak Trnava)

Kompletné výsledky.

Beres Casomeraci Nastup Poslanci