U 8 – úspešná nedeľa za nami !

V nedeľu  10.12.2017 doobeda sa kategória FK Rača U 8  zúčastnila turnaja v rakúskom Kapellerfelde. V prvom zápase sme jasne dominovali a vyhrali 3:1 kde svoj prvý gól strelil Dario Nagy a ďalšie dva góly strelil po pekných individuálnych akciách Dominik Ščibrány. V ďalších dvoch zápasoch v skupine sme sa strelecky trápili a postupne prehrali 0:3 a 1:3 keď jediný náš gól strelil Alex Hybský. O konečné umiestnenie sme prehrali 0:5 a skončili sme na 6. mieste 🙂

Na turnaji FK Rača reprezentovali : Hugo Gécz, Sebi Vaš, Ado Stefanides, Dario Nagy, Matúš Lendacký, Dominik Ščibrány a Alex Hybský.
Výsledky FK Rača:
FK Rača – 1.SC EFM Ensendorf 3:1
FK Rača – FC Kapelerfeld 0:3
FK Rača – SV Gerasdorf 1:3
FK Rača –  FC Tulln 1: 5

bmd

Druhá časť kategórie U 8 poobede 10.12.2017 odohrala svoje prvé zápasy v Zimnej halovej lige prípraviek, kde nastupujeme proti o rok starším mužstvám. Prvý zápas sme nastúpili proti Ivanke priDunaji. Chalani sa starších a hlavne vyšších chlapcov nezľakli a chýbal len kúsok aby sme vyhrali, zápas skončil remízou 3:3 o góly sa rozdelili postupne Oli Havrilla, Adam Markovič a Dominik Ščibrány. Hneď po tomto zápase sme nastúpili proti našej kategórii FK Rača U9, kde sme prehrali 1:4.
Na ZHL reprezentovali: Korček K., Karol Matúš, Havran Michal, Cintula Viktor, Hybský Alex, Havrilla Oli, Markovič Adam, Gyepes Filip, Ščibrány Dominik.
FK Rača – Ivanka pri Dunaji 3:3 (Ščibrány, Markovič, Havrilla)
FK Rača – FK Rača U9  1:5  (Ščibrány)
Tréneri :Dušan Ščibrány , Dávid Huml