U 11 – turnaj Domino – 2.miesto .

V sobotu 3.12.2016 sme odohrali ďalší turnaj. Zúčastnilo sa 6 mužstiev:

Domino Zelení,Domino Bordoví, FK Rača, ŠK Záhorská Bystrica, Dev.N.Ves, ŠK Cífer.

Hralo sa systémom každý s každým. Hrací čas 1 x 18min. Bránky 3x2m.
dominoo (2)
Zápasy FK Rača:
FK Rača – Záhorská Bystrica 1-0
Porazili sme nevyspytateľného a silného súpera. Bol to na úvod ťažký zápas s úspešným koncom pre nás.
Domino zelení – FK Rača 3-1
Tento zápas sa mi hodnotí veľmi tažko,lebo 12 min sme ako keby neboli ani na ihrisku. Súper si do 12min robil čo chcel. Preto sa ani nečudujem, že sme nemali šancu vyhrať v tomto zápase.
Domino bordoví – FK Rača 0-2
Po dohovore v kabíne vybehla na ihrisko úplne iná Rača. Malo to nasadenie, šance a aj pekné kombinácie. Mohli sme vyhrať aj vyšším rozdielom.
FK Rača – ŠK Cífer 2-2
Začali sme výborne tlakom na súpera a vyhrávali už 2-0. Zahodili sme 2 vyložené šance,ktoré keby sme premenili tak je po zápase. Ale na keby sa nehrá! Prišlo potom známe nedáš dostaneš. Zrazu bolo 2-1. A prišla posledná sekunda zápasu a vyrovnanie na 2-2. Tento gól nás obral neskôr o 1.miesto v turnaji.
FK Rača – Dev.N. Ves 0-0
Chalani nastúpili na zápas s odhodlaním zvíťaziť. Bol to asi náš najlepší výkon na turnaji. Hra bola s obidvoch strán plná nasadenia, pekných akcií a do poslednej minúty plná napätia. Znovu sme nevyužili asi 2-3 vyložené šance. Skončilo sa to teda deľbou bodov.
Hodnotenie turnaja:
Chalani po 2 zápase si začali viac veriť a tak to už potom aj vyzeralo na ihrisku a dalo sa už na to aj pozerať. Samozrejme, že tam bolo strašne veľa nepresností a hlavne taktických chýb. Musím ale zase chalanov pochváliť, že sa v pravý čas zobudili a ukázali že vedia hrať futbal. Z hráčov vyzdvihujem: Šimon- Nebál sa osobných súbojov, bol vždy na správnom mieste a zapájal sa aj do kombinácii. Kevin- veľa vyhratých súbojov,myšlienka v hre, a kopec šancí aj keď najviac vyložených čo pozahadzoval,ale cení sa že sa do nich vedel vždy dostať. Matej Fabšo- Vychytal čo bolo treba, pomáhal v rozohrávke a pridal ešte aj góly. Rasťo  opäť veľmi dobrý výkon. nabehal veľa,nebál sa isť aj medzi dvoch hráčov a aj zakončiť. Len tak ďalej. Ostatní hráči musia ešte pridať. Striedali lepšie momenty s horšími. Hlavu hore ešte je pred nami strašne veľa zápasov, turnajov. A tam môžu byť vyzdvihnutý zase oni.
Hajrá FK Rača!

Konečná tabuľka: