16. kolo ligy prípraviek U10 NMŠK 1922 Bratislava – FK Rača 2:6

V sobotu 25/03/2017 po dlhej zimnej príprave naše nádeje opäť vybehli na „ ligový trávnik “. V prvom jarnom kole sme si zmerali sily s nepríjemným súperom NMŠK . Patrik Zajko v bráne, Jakub Karul, Kubo Brňák , Timko Toplanský, Aďo Androvič, Martin Kadlečík, Adam Brinza, Matej Keszöcze, Vilko Jurdík, David Neupauer, Dominik Hullman v poli.

Chlapci nastúpili na zápas nabudení a koncentrovaní. Mali sme miernu prevahu, Dominik už v úvode zápasu po peknej akcii otvoril skóre a o chvíľu pridal svoj prvý ligový gól aj David . Stav 2:0 nás však tešil iba chvíľu. Súper sa rozohral, vyrovnal hru . Pod tlakom sme robili chyby. Nevedeli sme preniesť hru z nášho obranného pásma do útoku. Vyrovnanie bolo logickým vyústením súperovej snahy. Chlapci našťastie rýchlo odpovedali a po dvoch  góloch Tima, Mateja a druhého gólu Dominika sme nakoniec nedopustili drámu a vyhrali 2:6.

Futbalisti NMŠK bolI namotivovaní, zápas sa hral vo vysokom tempe, myslím, že sa bolo na čo pozerať…  Vyzdvihol by som najmä bojovnosť chlapcov. Víťazný vstup do jarnej časti je pre nás povzbudením … Boli aj slabšie stránky, ktoré sme si prešli na tréningu … J Ďakujeme fanúšikom za podporu. Tešíme sa spolu na nasledujúci zápas v nedeľu na horúcej petržalskej pôde … J

Tréneri U10