U 15 Hodnotenie sezóny 2017/2018

U15 / II.liga SŽ BFZ (SZRL U15)
Tréneri: Roman Fabšo, Dominik Šturdík
Hráči: Adam. Horváth, Martin Bakič, Martin Baganec, Tomáš Jurík, Liam Pach, Oliver Fajkus, Yuri Luchan, Daniel Porth, Martin Koudelka, Michal Darovec, David Hronský, David Daníček, Dominik Gaál, Juraj Štibrány, Viktor Drozd, Matej Smatana, Matej Babík, Peter Polakovič, Adam Taufer, Viktor Vlčák, Šimon Hudák, Patrik Aksamit.
U15 -FK Rača
Štatistiky: 7.miesto – 36 bodov, 11 víťazstiev, 3 remízy, 12 prehier, skóre 50:61
Strelci: D. Hronský 14, M. Darovec 10, A. Taufer 6, M. Smatana 4, A. Horváth 3, D. Porth 3,  M. Bakič 3, J.Štibrány 2, M. Koudelka 2, D. Gaál 2, D. Daníček 1
Hodnotenie:
Cielom sezóny 2017/2018 bolo 6. miesto, teda snaha pohybovať sa v hornej časti tabuľky. Minuli sme ho len o jedno miesto a celkovo sa umiestnili na siedmom mieste. V oboch častiach sezóny sme zhodne získali po 18 bodov. Kým na jeseň sme 5x vyhrali, 3x remizovali a 5x prehrali, tak na jar sme boli úspešní v 6-tich zápasoch a 7x sme prehrali. Odohrali sme niekoľko nešťastných zápasov, mrzia jesenné remízy a hlavne dve jarné tesné prehry 2:1 so Svätým Jurom a NMŠK. Na niektorých súperov sme jednoznačne herne nestačili (ŠK Bernolákovo a MŠK Senec) a niektoré zápasy sa u súperov, napriek našej hernej prevahe vyhrať nedali (ŠTK Šamorín, PŠC Pezinok). Od začiatku sme tímu vštepovali hrať za každých okolností atraktívnu priamočiaru hru, snažiť sa o kreativitu v krídelných priestoroch a prekvapovať kolmými alebo diagonálnymi prihrávkami. Dalo by sa povedať, že niektoré prehry boli daňou za to, akú hru sme chceli predvádzať. Verím však, že toto všetko chalani zúročia v ďalších sezónach a dorasteneckých kategóriach. Počas sezóny sme v rámci hosťovania hráčsky vypomohli a zachránili II. ligu pre FCL Devínska Nová Ves. Hru a výpomoc chalanov si veľmi chválili. Na jeseň to boli hráči Liam Pach, M. Smatana a M. Babík, na jar zase Y. Luchan. D. Porth a O. Fajkus.
Hráčom jesene bol D. Hronský, hráčom jarnej časti A. Taufer. Veľká pochvala patrí V. Drozdovi, ktorý počas jarnej časti zastúpil zraneného brankára a išlo mu to naozaj veľmi dobre.
Všetkým chalanom ďakujem za snahu a predvedené výkony počas celej sezóny.
Tréner