14.kolo prípraviek U11 FK Rača – FC Malacky 2:0

Pekný večer,

Po zimnej prestávke sa opäť rozbehol ligový kolotoč. Nastúpili sme proti mužstvu z Malaciek.

Zostava : Adam Lenčo, Lukas Vajcik,  Aďo Androvič, Jakub Brňák, Adam Brinza, Tomáš Balko, Timo Toplanský, Matej Keszocze, Danko Swan, David Neupauer, Martin Kadlečík.

Pekné počasie, zrána ešte trošku mokrá tráva a po stranách hráči „A“ mužstva spolu s trénerom, ktorí nám podávali lopty a výrazne povzbudzovali – ideálna futbalová sobota … 🙂

Našim zámerom bolo hrať útočne, kombinovať a strieľať góly. Darilo sa nám to však len čiastočne. V zápase sme mali až príliš veľa stratených a nepresných lôpt. Navyše som narátal 8 veľkých šancí, ktoré sme nepremenili. Súper sa snažil hlavne rýchlymi nakopnutými loptami sa dostať do protiútoku a znížiť, respektíve vyrovnať stav stretnutia. Našťastie Adam pár skvelými zákrokmi mužstvo podržal , a treba povedať, že aj šťastie sme mali… Nepremenené šance tak mohli veľmi mrzieť… Nakoniec sme gólmi Tima a Mateja vyhrali 2:0. Chlapcov treba pochváliť za snahu a  bojovnosť. Dúfame, že v najbližšom zápase sa nervozita vytratí, kopačky nacentrujú a náš výkon bude ešte lepší … !!!

Ďakujeme všetkým fanúšikom za povzbudzovanie 🙂

Tréneri