13.kolo prípraviek U11 FK Rača – CFA Pezinok – Cajla

Pekný deň prajem,

V utorok 10/10/2017 sme hostili v predohrávke 13. kola chlapcov z Pezinku – Cajly.

Nominovaní boli  : Michal Pintek,  Paťo Zajko, Adam Brinza, Tomáš Balko, Aďo Androvič, Vilko Jurdík, Jakub Brňák, Timo Toplanský, Jakub Karul, Martin Kadlečík, Matej Keszocze, David Neupauer.

Keď sme v prvej minnúte po peknej akcii otvorili skóre, mysleli sme si, že všetko pôjde ako po masle a vyhráme ľahko o 10 gólov…Hneď nasledujúci náš útok, keď sme boli až príliš vysoko súper, zachytil a šikovne po vysunutí útočníka do brejku vyrovnal na 1:1. Od toho momentu sme hrali ustráchane, robili sme chyby či už v obrane , alebo útoku, hrali sme  individuálne, navyše súper ožil , dobre atakoval a vykrýval v obrane priestor…

Po polčase nerozhodný stav 1:1 bol pre nás sklamaním… Polčasová prestávka ale našim chlapcom pomohla , od začiatku sme sa do súpera zakusli a v podstate ho do ničoho nepustili. Chlapci z Pezinka však naďalej dobre bránili ani naša muška nebola najpresnejšia…Nakoniec sa nám predsa len podarilo streliť gól a následne ďalšie dva a vyhrali sme 4:1.

Odohrali sme dva rôzne polčasy, prvý nevýrazný, druhý podstatne lepší… Zaslúžene sme vyhrali. Boli sme lepší a aktívnejší ako pezinskí futbalisti. Nepremenené šance a chybičky nám dnes našťastie neublížili….Gratulujem chlapcom k zaslúženému víťazstvu a strelcom Davidovi ( 2 góly ) a Timkovi ( 2 góly ) . Ďakujeme všetkým fanúšikom za priazeň a podporu…