12.1.2013 – Predprípravka ŠK Vrakuňa – FK Rača 4:1

V sobotu 12. januára 2013 sme odohrali prípravný priateľský zápas s ŠK Vrakuňa. Zápasu sa zúčastnili: D. Nagy, R. Luknár, H. Holík, Š. Obernauer, T. Miklovič, L. Vajcík, A. Paškevič, M. Fabšo, A. Janca, D. Stanovský a M. Števček. Prvé naše novoročné vystúpenie bolo posviatočné, ťažkopádne a zaspaté. Nedali sme žiadny regulérny gól, náš jediný úspech si dal súper sám po Hugovom rohu. My sme si tiež dali dva vlastné góly a dva boli nechytateľné strely súperovho hráča. Ukázalo sa veľa nedostatkov a máme čo robiť. Noví chlapci sa musia viac zohrať so skúsenejšími chalanmi a hlavne udržať koncentráciu počas celého pôsobenia na ihrisku. A tí skusenejší by mali ísť príkladom, hrať s pokojom, zbytočne nepanikáriť, pomáhať si a prihrávať.