U 11 – Víťazi Zimnej halovej ligy !

V nedeľu 12.02.2017 sme odohrali posledné kolo ZHL FK Rača – Ivanka pri Dunaji s konečným výsledkom 4:0.

Čo sa zápasu týka musím povedať, že toto bolo presne finále, aké malo byť. Súper hrýzol pokial cítil šancu hlavne za stavu 0:0 ale aj za stavu 2:0.  Po vstrelení 3 nášho gólu bolo o víťazovi v podstate
rozhodnuté. Mali sme ešte dostatok pekných a vyložených šancí.Takto by mal vyzerať zápas, kde sa nielen bojuje ale aj hraje vážne futbal.
Chalanom musím poďakovať za celú ZHL, ale dnešný zápas ukázali, že vedia hrať futbal, bojovať, kombinovať a zatnúť aj keď ich niečo už aj bolelo.
Vitazi U 11
Bilancia:  9-0-0  82:7   27 bodov.

Chcel by som veľmi poďakovať všetkým rodičom, rodinám a súrodencom za dnešnú neskutočnú atmosféru, ktorú ste predviedli. Aj to pomohlo chalanom dnes zamakať a odohrať tak dobre ťažký zápas. Videli ste sami po zápase, ako sa deti tešili a užívali si zaslúžený úspech. Ešte raz vám veľmi pekne ďakujem aj za to, že ma poslúchate. To nie je sranda.