U 11 – Hodnotenie jesene 2018

🔴🔵 VYHODNOTENIE JESENE U11 🔵🔴
SÉRIA hodnotení pokračuje, na rad prišli Prípravky
📝 Sezónu nám opísal aj tréner U11 Peter Kinder

1, Dobrý deň pán Tréner, ako by ste zhodnotili priebeh jesennej časti?
Dobrý deň , priebeh jesennej časti by som chcel zhodnotiť veľmi pozitívne. Chlapci si počas celej jesennej časti udržali pozíciu lídra tabuľky a nestratili na ihrisku jediný bod. Naučili sa zomknúť a ako tím vyhrávať ťažké a dôležité zápasy. Hráči výrazne pokročili po fyzickej aj technickej stránke a pripravujú sa na postup do vyššej kategórie.

2, Aké sú vaše očakávania od Jarnej časti?
Očakávania od Jarnej časti sú pre nás jednoznačné, pripraviť chlapcov z U11 čo najdôslednejšie po všetkých stránkach na postup do vyššej kategórie a taktiež úspešné
dotiahnutie majstrovského titulu v lige.

Anketové otázky:
1, Najlepší zápas jesennej časti?
Rozhodne to bol ligový zápas proti bratislavskému Interu. Na súperovej pôde sa nám podarilo zdolať veľmi kvalitne pripravený Inter, čo nám umožnilo zvýšiť si náskok nad
druhým tímom tabuľky.

2, Najťažší zápas jesennej časti?
Najťažší zápas bol určite prvý ligový zápas proti Lafranconi, chlapci nastúpili za silného dažďa a vetru, napriek nepriaznivému priebehu sa nám podarilo nakoniec otočiť zápas a vyhrať. Chlapci ukázali boj do poslednej minúty zápasu, čo sa im nakoniec vyplatilo v podobe víťazstva.

3, Najpozitívnejší fakt jesene?
Najpozitívnejším faktom jesene je ,že sa chlapci dokázali veľmi rýchlo zomknúť ako kolektív, vybudovali si medzi sebou skvelé priateľstvá a verím ,že aj vďaka tomu sa im darí.

4, Najnegatívnejší fakt jesene (ak taký bol…)?
Nespomínam si na výrazne negatívny fakt jesennej časti.

5, Najlepší hráči jesene?
Keďže je futbal kolektívnym športom , nehodnotím kto je a kto nie je najlepší hráč, na tréningu rozvíjame všetky stránky každého z chlapcov a snažíme sa, aby ich v zápasoch dokázali zúžitkovať.
Niekomu ide lepšie obrana, niekomu útok, vo futbale však potrebujete obsadiť rovnako obranné ako aj útočné posty, preto spoznávame a rozvíjame hráčske vlohy. Najlepším hráčom je pre mňa osobne každý chlapec/dievča , ktorý na tréningoch poctivo trénuje, pretože sa chce vo futbale zlepšovať.

Kompletné výsledky a štatistiky:

U 11