U 10 Výborné výkony na turnaji v Kalinkove!

Termín: 30.03.2019

Kategória : U 10

Miesto : SFC Kalinkovo – ihrisko s prírodnou trávou
Počet družstiev : 10
Ihrisko : 65 x 35 m
Brány : 5 x 2 m
Hrací systém : 2 skupiny, následne o umiestnenie
Hrací čas : 20 minút
Počet hráčov : 1 + 6
Umiestnenie: 5.miesto

ZOSTAVA :

L.Červinka, J.Červinka,  Bednárik, Almáši, Nižnan, Lisický, Dominík, Bachan, Janči, Horváth, Minár.

VÝSLEDKY FK RAČA :

FK Rača – AS Trenčín 0 : 0

FK Rača – SFC Kalinkovo U 9  5 : 0 (Bachan 2, Nižnan, Almáši, Janči)

FK Rača – FC Petržalka 2 : 0 (Bachan, Almáši)

FK Rača – ŠK Slovan 1 : 2 (Dominík)

FK Rača – SFC Kalinkovo U 10  2 : 1 (Almáši 2)

HODNOTENIE TURNAJA :

Kvalitný turnaj za krásneho slnečného počasia sme si užili. Žreb bol neúprosný, dostali sme sa do silnej skupiny, kde sme boli svedkami vyrovnaných zápasov. Naši chalani sa nestratili, práve naopak, potešili sme hrou, aj keď nám 2 minútky chýbali k postupu do semifinále. Do turnaja sme vkročili nádejnou remízou s AS Trenčín. Nasledovala povinná jazda s mladšími / snaživými hráčmi z Kalinkova. V zápase s Petržalkou sme sa presadili útočnou hrou. V poslednom zápase skupiny so Slovanom sme v dramatickom zápase prehrali gólom 2 minúty pred koncom, keď sme my svoje šance nepremenili. V zápase o 5 .miesto s domácim Kalinkovom sme otočili zápas v náš prospech gólmi v závere.

Výborný turnaj, predviedli sme sa vo výbornom svetle, aj keď určite vieme hrať aj lepšie. Po 3 víťazstvách, 1 remíze a 1 prehre sme obsadili konečné 5.miesto. Obrana pracovala spoľahlivo, za celý turnaj sme dostali len 3 góly, najmenej na turnaji. V útoku sme zopár vyložených šancí nepremenili, gólov v súperových sieťach tak mohlo byť aj viac.

Chalanom patrí poďakovanie za reprezentáciu klubu aj mestskej časti !

KONEČNÉ PORADIE TURNAJA :

1. ŠK Slovan
  2. AS Trenčín