U 10 Na turnaji vo Vyškove na 6.mieste

Počet družstiev : 6

Ihrisko : 40 x 20 m

Brány : 5 x 2 m

Hrací systém : každý s každým

Hrací čas : 24 minút

Počet hráčov : 1+4

Umiestnenie: 6.miesto

Zostava:

Ferko Tolt, Dominik Bachan, Jonáš Minár (1 gól), Damián Lisický (2 góly), Matúš Bednárik (2 góly), Tobias Janči (5 gólov), Jarko Červinka, Luky Červinka, Dado Dominík (1 gól).

20181201_Vyskov

Na fotke chýbajú Ferko Tolt a Jonáš Minár.

Výsledky:

FK Rača-MFK Skalica 2 : 5  (Bednárik, Minár)

FK Rača-FK Hodonín 2 : 3  (Janči, Dominík)

FK Rača-1.FC Slovácko 2 : 3  (Janči 2)

FK  Rača-MFK Vyškov zlatá 1 : 5 (Lisický)

FK  Rača-MFK Vyškov zelená 4 : 6 (Janči 2, Lisický, Bednárik)

Hodnotenie turnaja:

Po náročnej rannej ceste po zasnežených a nie moc udržiavaných diaľniciach sme odohrali turnaj pre kategóriu U 11 vo Vyškove. Turnaj bol pre nás náročný, rovnako ako doprava.

Na turnaj sme v prvom rade išli zbierať skúsenosti proti o rok starším hráčom. Myslím si, že sme sa nestratili, vo všetkých zápasoch sme boli súperom rovnocenný o konečnom výsledky rozhodli detaily. Naša občasná nedôslednosť v obrannej fáze hry, nepresné prihrávky,  nedôrazná / nepresná koncovka , ale hlavne rozohrávka od brankára, keď útočníci po väčšinu dňa hrali “schovku”.V každom zápase sme mali slabšie , ale aj silnejšie chvíľky. Najlepší zápas sme odohrali so Slováckom, ktoré turnaj vyhralo : proti technicky výborne pripravenému súperovi sme statočne bránili, vyrážali sme do nebezpečných protiútokov. Rozhodujúci gól sme inkasovali 30 sekúnd pred koncom.   Pri 24 minútových zápasoch bolo pre nás ťažké doviesť zápas do úspešného konca.

Chalani si zaslúžia pochvalu, aj keď niektorí väčšiu, iní menšiu (zopár z nich sa zľakli väčších a starších súperov). Pochvalu si zaslúžia aj rodičia / šoféri, ktorí nás bezpečne doviezli tam aj späť domov.