Prvenstvo FK Rača U 10 na turnaji v Němčiciach nad Hanou !

Termín: 09.02.2019
Kategória : U 10
Miesto : športová hala Suprovka  Němčice nad Hanou
Počet družstiev : 6
Ihrisko : 40 x 20 m
Brány : 5 x 2 m
Hrací systém : každý s každým
Hrací čas : 21 minút
Počet hráčov : 1 + 5
Umiestnenie: 1. miesto

ZOSTAVA :

Tolt, Zajko, Lang, Juráni, Lisický, Janči, Bachan, Šeliga, Bednárik.

IMG-20190209-WA0016

VÝSLEDKY FK RAČA :

FK Rača – MŠK Fomat Martin 4 : 1 (Lisický 3, Bachan)

Súper urastený, snaživý, dostali sa do vedenia, ale zápas sme stihli otočiť a zvíťaziť.

FK Rača – Tatran Kohoutovice 3 : 0 (Lisický 2, Bachan)

Šikovný súper, nastrelil našu  tyčku, ale svojou kombinačnou hrou a presnou streľbou sme ich prekonali.

Pochvala zo stránky Tatrana Kohoutovice U 10 : “Do druhého zápasu jsme nastoupili proti pozdějšímu vítězi turnaje z Bratislavy. Po úvodní prohře přišla hned další, tentokrát 0:3. Nutno uznat kvality protivníka, který hrál kombinačně v ohromné rychlosti a i s velkou efektivitou”.

FK Rača – TJ Sokol Olšany 5 : 2 (Lisický 4, Bachan)

S usporiadateľským tímom sme boli od začiatku pánmi na ihrisku, súper znižoval v závere.

FK Rača – SK Sigma Olomouc 3 : 2 (Lang, Lisický, Bachan)

Sigma na turnaj pricestovala s družstvom U 9, predvádzali pekný, kombinačný futbal, proti nám sa vypli k najlepšiemu výkonu na turnaji, dlho vzdorovali, ale postupne sme ich odpor zlomili a zvíťazili sme.

FK Rača – FC Morkovice 12 : 0 (Tolt 3, Janči 2, Lisický 2, Lang 2, Bachan 2, Bednárik)

Posledný zápas proti vekovo nevyrovnanému družstvu sme si schuti zastrieľali.

HODNOTENIE TURNAJA :

V sobotu 09.02.2019 sme vycestovali na turnaj opäť za rieku Moravu, tentoraz do krásnej športovej haly Suprovka v Němčiciach nad Hanou, ktorú vybudovali v roku 2013 za 48.000.000 KČ (stavbu financovalo mesto + dotácia z EÚ).

Dalo by sa povedať, že turnaj sme vyhrali zaslúžene (aj podľa trénerov konkurenčných družstiev a divákov). Aj napriek tomu, že sme turnaj absolvovali bez straty bodu, súperi boli šikovní, snaživí.  My sme predvádzali  peknú kombinačnú hru, s množstvom individuálnych prienikov a presnej streľby. Dnes to strelecky sypalo Damiánovi Lisickému, ktorý si za 12 strelených gólov odniesol domov trofej pre najlepšieho strelca. Pochvalu si zaslúži celé družstvo za pekný, zodpovedný výkon.

Z našej strany opäť výborná  reprezentácia klubu a aj našej mestskej časti !

Poďakovanie už tradične patrí aj našim rodičom za odvoz a férové povzbudzovanie.

Tréneri : Milan Adámek, Mário Poliak.

IMG-20190209-WA0017

IMG-20190209-WA0015