U 10 – Hodnotenie jesene 2018

🔴🔵 VYHODNOTENIE JESENE U10 🔵🔴
Naša Prípravka z U10 hraje dokonca 2 súťaže 😲
📝 Sezónu zhodnotili tréneri U10 Adámek a Poliak

1, Dobrý deň páni Tréneri, ako by ste zhodnotili priebeh jesennej časti?
S jesennou časťou sezóny panuje u nás maximálna spokojnosť. Na majstrovské stretnutia sme sa pripravili na sústredení na Liptove, kde sme si vo výborných podmienkach skvele zatrénovali. Vzhľadom k tomu, že máme dostatok hráčov, prihlásili sme sa do dvoch súťaží: PMB 1a PMA 3. Súťaž PMB 1 je rozdelená na 2 skupiny a v tejto sezóne nemá takú kvalitu ako v minulých sezónach. Zápasy hráme väčšinou s menej skúsenými hráčmi, ale aj tak sme všetkých 9 zápasov vyhrali s celkovým skóre 103:7! V súťaži PMA 3 nastupujeme proti o rok starším hráčom, ale ani v nej sme sa nestratili. Po úvodnej prehre sme „chytili vietor do plachiet“ a nasledovalo 9 víťazstiev. Po jeseni sme aj v súťaži PMA 3 na 1.mieste tabuľky so skóre 74:12. Do zápasov sme sa snažili prenášať nacvičené veci z tréningov: obchádzanie 1:1, prihrávky, narážačky, presnú streľbu…

2, Aké sú vaše očakávania od Jarnej časti?
Chceme pokračovať v kvalitnom tréningovom procese , úspešné výsledky v zápasoch a v turnajoch sa potom dostavia. Pri 28 hráčov v kádri chceme, aby čím viac hráčov bolo „ťahúňmi“ družstva.

Anketové otázky:
1, Najlepší zápas jesennej časti?
Zápas doma s dovtedajším lídrom súťaže – FKM Devínska Nová Ves, keď sme na nich vleteli a 1. polčas sme vyhrali 7:0. Takisto aj zápas v Jarovciach na rozmočenom ihrisku sme podali výborný výkon.Výborné výkony sme predvádzali aj na predsezónnom turnaji v Petržalke, kde v konkurencii mládežníckych akadémií sme bez prehry obsadili 2. miesto. Získali sme skalpy AS Trenčín, MŠK Žilina, DAC Dunajská Streda aj domácej Petržalky.

2, Najťažší zápas jesennej časti?
Najťažšie zápasy sme odohrali na predsezónnom turnaji v Petržalke a na sústredení s Liptovským Mikulášom U 11.

3, Najpozitívnejší fakt jesene?
Najpozitívnejším faktom jesene je, že v kádri máme 28 hráčov, ktorí sa tešia na každý tréning a postupne zvyšujú svoju výkonnosť. Vo všetkých zápasoch sme boli dominantný, určovali sme tempo hry, ovládali loptu, kombinovali.

4, Najnegatívnejší fakt jesene?
Taký sa snáď asi nenašiel, okrem občas nepresnej koncovky  . Najnegatívnejším faktom bolo zranenie hlavy Maxa Jurániho na turnaji v Rakúsku, keď musela prísť sanitka.

5, Najlepší hráči jesene?
Je to veľmi ťažko vybrať z toľkých výborných futbalistov… Ale keď už musí byť: oporami sú bracháči Lukáš a Jarko Červinkovci, Damián Lisický, Tobi Janči, Dado Dominík, Jony Minár, Matúš Almáši…

Kompletné výsledky a štatistiky:

https://fk-raca-bratislava.futbalnet.sk/tim/29900

https://fk-raca-bratislava.futbalnet.sk/tim/29899

FTVS

Share Now

Related Post