U 10 – Champions Trophy Oberpullendorf

Počet hráčov : 1 + 6
Umiestnenie: 11.miesto

ZOSTAVA :

Tolt, J.Červinka, L.Červinka, Almáši, Dominík, Bachan, Janči, Lang, Minár, Zajko.

VÝSLEDKY FK RAČA základná skupina :

FK Rača – SpG Der Club 2 : 0 (Dominík, Bachan)

FK Rača – Red Star Penzing 0 : 2

FK Rača – SpG Geschriebenstein 0 : 1

VÝSLEDKY FK RAČA zápasy o umiestnenie :

FK Rača – SC Oberpullendorf 7 : 0 (Janči 2, Tolt, J.Červinka, Almáši, Minár, Bachan)

FK Rača – WAF Brigittenau 1 : 2 (J.Červinka)

FK Rača – Slovan HAC 1 : 0 (Janči)

HODNOTENIE TURNAJA :

V nedeľu 28.04.2019 sme sa zúčastnili kvalifikačného turnaja Champions Trophy. Po dlhšej ceste  sme do turnaja vstúpili víťazstvom. V ďalších dvoch zápasoch skupiny sme prehrali a nepostúpili tak do finálovej skupiny. Po treťom zápase v skupine, z ktorého chlapci odchádzali v slzách, som sa chlapcov spýtal, v čom vidia príčinu, že sme nepostúpili do finálovej skupiny.

Pre zaujímavosť, prinášam ich úprimné odpovede:

“Neskoro sme si prihrávali” – Benji

“Neskoro sme strieľali” – Giggi

“Nenabiehali sme si” – Domčo

“Bola zlá tráva” – Benji

“Obrancovia neobsadzovali útočníkov súpera” – Ferko

“Nepremieňali sme šance” – Dado D.

“Dávali sme si nepresné prihrávky” – Jarko

“Strieľali sme do brankára” – Dado L.

“Fúkal silný vietor” – Benji

“Boli malé brány” 🙂 – Jony

Chalani majú určite pravdu, v silnom vetre na trávniku, kde lopta skákala sme v každom zápase udávali tempo hry, ale v koncovke sme neboli efektívny. 8 x sme trafili brvno súperov brány (tyčku tuším ani raz…).Keď sme súpera zatlačili tak si pomohol malou domou s brankárom, ktorý chytil loptu do rúk a prekopol loptu až pred našu bránu (malú domov mohol brankár chytať do rúk, aj keď my tak už cca.2 roky nerobíme a na turnaji sme toto pravidlo nevyužili ani raz).

Samozrejme celkový výsledok nebol optimálny, ale víťazov posúvajú dopredu aj prehry! A verte tomu, že sa z prehier poučíme a budeme ešte silnejší !

Ďakujem rodičom za odvoz a férové povzbudzovanie!