U 10 – 1.miesto na turnaji vo Viedni !

Termín: 01.11.2018

Kategória : U 10

Miesto : umelá tráva SV Wienerberg 1921.

Počet družstiev : 12

Ihrisko : 50 x 28 m

Brány : 5 x 2 m

Hrací systém : 2 skupiny po 6, zápasy o umiestnenie

Hrací čas : 10 minút

Počet hráčov : 1 + 4

Umiestnenie: 1.miesto

ZOSTAVA :

Lukáš Červinka, Jaroslav Červinka, Dávid Dominík, David Lang, Ferko Tolt, Tobias Janči, Benjamín Zajko, Maximilián Juráni, Jonáš Minár,  Matúš Almáši, Marek Barančík.

IMG-20181101-WA0010

VÝSLEDKY:

FK Rača – Sparta Deutsch Wagram 2 : 0 (Almáši, J.Červinka)

FK Rača – FavAc rot 0 : 0

FK Rača – SV Donau 2 : 1 (Almáši, Dominík)

FK Rača – Wr. Viktoria 2 : 0 (Janči, Zajko)

FK Rača – Donaufeld 2 : 0 (Minár, Almáši)

Semifinále

FK Rača – SV Wienerberg 1921  1 : 0 (Janči)

Finále

FK Rača – FavAc rot 2 : 1 (Minár 2)

HODNOTENIE TURNAJA :

Vo sviatočný deň – 01.11.2018 družstvo FK Rača U 10 prijalo pozvanie na turnaj do neďalekej Viedne. Naši chalani potvrdili výbornú formu a bez prehry turnaj vyhrali ! Predvádzali výborné výkony, čím skvele reprezentovali Slovensko, Bratislavu, mestskú časť Bratislava Rača a aj samotný klub FK Rača. Dominovali sme vo všetkých herných činnostiach, bola radosť sa na ich hru pozerať, čo ocenili aj tréneri konkurenčných družstiev. Jediným negatívom bol nešťastný stret dvoch hráčov hlavami, keď museli prísť až 2 sanitky. Z nášho tímu bol “obeťou” Maxo Juráni, ktorý po ošetrení (zašití)v nemocnici ešte stihol povzbudiť chalanov vo finále. Tí sa už po jeho zranení zomkli a povedali si, že najvzácnejší pohár pre Maxa vybojujú.

Pochvalu si zaslúžia aj rodičia za férové povzbudzovanie a za odvoz detí.