U 10 – Turnaj Viedeň 5.miesto.

Termín: 01.05.2019

Kategória : U 10

Miesto : WAF Viedeň
Počet družstiev : 10
Ihrisko : 46 x 26 m
Brány : 5 x 2 m
Hrací systém : 2 skupiny po 5 družstvách, následne o umiestnenie
Hrací čas : 13 minút
Počet hráčov : 1 + 6
Umiestnenie: 5.miesto

ZOSTAVA :

J.Červinka, L.Červinka, Almáši, Dominík, Šeliga, Bakič, Lang, Juráni, Zajko,Lisický

FK RAČA základná skupina :

FK Rača – Wiener Sportclub 1 : 1 (J.Červinka)

FK Rača – FCM Traiskirchen 2 : 0 (Lisický 2)

FK Rača – Donaufeld 3 : 1  (Lisický 2, Almáši)

FK Rača – FaVac “A”  0 : 2

FK RAČA zápas o umiestnenie

FK Rača – FaVac “B”  2 : 1 (Almáši, J.Červinka)

HODNOTENIE TURNAJA :

V štátny sviatok sme vycestovali na turnaj do Viedne. Turnaj bol dlhý, 1.zápas sme hrali už o 8:15 a končili sme o 15:00. V turnaji našej kategórie bolo 10 družstiev a zápasy sa odohrávali len na 1 ihrisku. Na ďalších ihriskách hrali turnaj U 8 a U 9. Na malom priestore a v krátkom čase na zápas sme nevedeli využiť naše prednosti. Bolo ťažké udržať pozornosť hráčov, keď medzi zápasmi v skupine a našim zápasom o umiestnenie sme mali pauzu 3 hodiny. Máme tam na turnaj vycestovať aj 23.6.2019, ale keď zostane zachovaný “rozťahaný” formát turnaja, tak tam v júni nevycestujeme!

Pre hráčov bolo ťažké sa sústrediť len na futbal, keďže turnaj “neodsýpal”. Určite vedia hrať aj lepšie, získali ďalšie skúsenosti v konfrontácii s rakúskymi mužstvami. Pochvalu zaslúžia aj rodičia za odvoz a celodenný servis okolo detí.