1. Simmeringer SC turnaj

Dňa 15.5.2016 sme odohrali turnaj v Rakúskej Viedni organizátorom bol 1. Simmeringer SC. Za chladného a vcelku veterného počasia sme odohrali celkom dobre výkony keď sa pozriem na zostavu kde boli dvaja “nováčikovia” vo futbale. Okrem prvého zápasu, ktorý sa nám na turnajoch nedari nikde a vždy v ňom vyhoríme. Z turnaja si prvé skúsenosti zobral Dávid a Dominik. Dávid v bráne chytal skvelo, rozohrával rýchlo – aj keď občas nepresne ale rozohrávky mali zmysel a čo sa týka chytania mal veľa dobrých zákrokov a podržal svoj tým veľa krát. Dominik keď sa rozbehne a prekoná takú svoju úvodnú zatrpknutosť tak bude z neho veľký hráč. Ostatný hráči hrali svoj štandard a keď behali a dali do hry srdce tak sme vyhrali . Treba hrať tak stále.

Zostava:

Dominik Alejandre Galan, David Dzuba, Dominik Lauko, Marek Sobolič, Rudolf Pajdlhauser, Matúš Kocian, Matej Žitný.

Výsledky:

1. Simmeringer SC – FK Rača Bratislava 4:0

FK Rača Bratislava – SR Donaufeld 1 3:1 (Matúš 2, Rudy)

1980 Wien – FK Rača Bratislava 2:1 (Rudy)

FK Rača Bratislava – SC Pfaffstätten 1:3 (Rudy)

Zápas o 7. miesto

FK Rača Bratislava – FC Karabakh 3:2 (Matúš, Rudy 2)

Foto: